Jak głosi dawne powiedenie: „gadżety chodzą parami”. Poprzednia zabawka służy do obsługi wizji. Natomiast ta służy do obsługi fonii.

Przyznam, że z dźwiękiem zawsze miałem problem. Nie mam dość dobrego słuchu, ciężko mi właściwie ustawić wszystko, by dźwiękbył dobrej jakościi na właściwym poziomie. Do tego też zawsze jak słuszę swój głos to nid jestem zadowolony (mam nadzieję, że dla Was brzmi on lepiej niż dla mnie).

Tej konsoli potrzebowałem poświęcić chwilę by ustawić ją w wersji podstawowej. Działa i jest lepiej niż mógłbym się spodziewać. Na pewno można osiągnąć o wiele więcej poprzez odpowiednie ustawienie lub też użycie lepszych peryferii. Tym będę się jednak zajmował jak już studio będzie gotowe. Co przy obecnych cenach materiałów będzie już 32 lutego.

Na chwilę obecną pozostaje mi spiąć wszystko razem, wywiercić kilkanaście dziur w ścianach, poprowadzić kable. A już w tę sobotę pierwszy test 🙂

Potem nie będzie już wymówki dlaczego nie pracuje nad przygotowaniem treści. A lista treści do przygotowania jest długa 🙂

No dobrze, żartuję. Będę miał wymówkę – nie wiem jak używać Izotope i DaVinci, ani tym bardziej jak w nich zmontować coś z sensem.

Miłego tygodnia i nie dajcie się upałom 🙂

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Przewiń do góry